Kontakty
s.r.o. za 22.400,-Kč
Sídlo 350 Kč za měsíc
Aktuality

Založení akciové společnosti, založení a.s.

Založení akciové společnosti na klíč

Chcete realizovat své sny a založit si akciovou společnost, která bude prosperovat a přinášet Vám nemalé úspěchy? Neorientujete se v právním prostředí a v zákonech ČR? Chcete i přesto podnikat, máte velké představy, ale nevíte jak na to? My Vám poradíme! Nabízíme totiž založení akciové společnosti na klíč! Že lze na klíč koupit byt či dům, ale společnost ne? Rádi Vás přesvědčíme o opaku.

Charakteristika akciové společnosti

Akciová společnost je obchodní společností, jejíž kapitál tvoří obchodovatelné akcie. Založení akciové společnosti je vhodné pro ty, kteří hodlají více investovat a sní o větším podniku. Jednotlivé akcie lze rozprodávat na kapitálovém trhu akcionářům, kteří koupí akcií získají podíl na celkové hodnotě společnosti. Dále pak mají právo na vyplacení dividend a rozhodovací či poradní hlas v orgánu, zvaném valná hromada. Za závazky společnosti akcionář vůbec neručí, proto je mezi podnikateli tolik oblíbená. Podnik je však povinen vytvářet rezervní fond, který případnou ztrátu uhradí. Základní kapitál akciové společnosti je stanoven v minimální výši 2 000 000 Kč. Pokud se jedná o akciovou společnost s veřejnou nabídkou akcií, zde je minimální základní kapitál stanoven až na 20 000 000 Kč. Že si určitě akciovou společnost nemůžete dovolit? S námi ano!

Akciová společnost založení

Akciová společnost může být založena právnickou osobou nebo dvěma a více fyzickými osobami. Jako první je potřeba zvolit a sestavit orgány společnosti. Dále je potřeba splatit emisní ážio a vložit nepeněžité vklady všech společníků. Poté může rejstříkový soud povolit zápis společnosti do obchodního rejstříku. Tímto právním úkonem akciová společnost vnikla. Pokud si myslíte, že založení akciové společnosti je hračka, musíme Vás vyvést z omylu. Stačí jediná nepřesnost či chyba a ve finále může soud rozhodnout o neplatnosti Vaší společnosti, kterou jste tak pracně zakládali. S námi se tomuto závěru hravě vyhnete! Nemusíte nikam chodit a nic zařizovat, všechno vyřídíme pro Vás. Ve finále budete mít akciovou společnost se vším všudy a s minimálními náklady!

Výhody založení a.s. na klíč

Obvyklá doba pro založení akciové společnosti se pohybuje v řádu 40 dní. Díky nám můžete mít svou novou akciovou společnost v rozmezí 2 až 3 týdnů! A to vše bez zbytečného papírování, administrativních úkonů a znalosti právní oblasti. Vše potřebné za Vás zařídíme! Stačí vyslovit své přání, vymyslet název akciové společnosti a o ostatní se již starat nemusíte! My pro Vás založíme akciovou společnost ušitou přesně na míru a dle Vašich požadavků! Nemusíte nikam chodit, nic zařizovat a vyřizovat, starat se o to, kde seženete potřebný kapitál! Nemusíte zkrátka nic! Všechno zařídíme za Vás!

Vaše nová akciová společnost Vás vyjde na neuvěřitelných 58 500 Kč

To vše bez skrytých poplatků a dalších nákladů! Obraťte se na profesionály a získejte firmu ušitou přímo na míru! Stojí za námi tým těch nejlepších právníků a administrativních pracovníků, kteří pro Vás odvedou skvělou práci a splní Vaše sny! Vše výhodně a především legálně! Díky nám získáte potřebný základ pro své budoucí úspěchy! Chyťte příležitost do svých rukou!

Proč založení a.s. na klíč právě u nás?

  • sami si určíte název společnosti
  • veškerou komunikaci s úřady zajistíme
  • jsme vždy levnější, než konkurence
  • nabízíme Vám také BEZPLATNÉ srovnání cen
  • o nic se nemusíte starat, vše za Vás vyřídíme my
  • ušetříte čas i peníze
  • stanovy společnosti vytvoříme přesně dle Vašeho přání
  • v právní oblasti se nemusíte vůbec orientovat
  • pro rozjezd firmy na klíč Vám stačí malý kapitál
  • garantujeme úplnost a soulad s právními předpisy ČR

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Co nejdříve odpovíme.

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
Email:*
Poznámka nebo dotaz:

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Easy-firma.cz 2015 | Tvorba www stránek a SEO optimalizace