Kontakty
s.r.o. za 22.400,-Kč
Sídlo 350 Kč za měsíc
Aktuality

Založení s.r.o., založení společnosti s ručením omezeným

Založení společnosti s.r.o. na klíč

Máte spoustu plánů, představ, idejí. Chcete realizovat své sny a začít podnikat? Jedna věc je plánování a druhá – složitější – realizace. Založení společnosti je základem úspěchu. Víte, že pro své podnikání potřebujete společnost s ručením omezeným (s.r.o.), v legislativě a právních normách se však příliš nevyznáte, ale svého snu se vzdát nechcete? Nabízíme Vám alternativní řešení:

 

Charakteristika společnosti s ručením omezeným

Společnost s. r. o. vyžaduje složení povinného základního kapitálu, který v minimální výši činí 200 000 Kč. Při zakládání společnosti s.r.o. musí každý společník vložit minimálně 20 000 Kč. Vklady mohou být jak peněžité, tak nepeněžité. U nepeněžitého vkladu musí nemovitost, akcii, dopravní prostředek atd. ocenit soudní znalec. Maximální počet společníků, kteří mohou vlastnit společnost s ručením omezeným je 50. Společnost zodpovídá za porušení svých závazků celým svým majetkem a společníci za závazky společnosti ručí společně a nerozdílně a to do výše jejich nesplacených vkladů (o této situaci vypovídá obchodní zákoník).

Jak probíhá založení společnosti s.r.o.?

Založit jakoukoliv společnost vyžaduje nemalé zkušenosti v nejrůznějších oblastech. Pokud se pro založení společnosti rozhodnete, měli byste mít povědomí o právním prostřední, nezbytné administrativě a vlastnit také nemalé peněžní prostředky. Společnost s.r.o. je založena společenskou smlouvou, na které se dohodnou jednotliví společníci, podepíší ji a notář jejich podpisy úředně ověří. Tím však samotná společnost nevznikne. Pro její vznik je potřeba splatit veškeré nepeněžité vklady, emisní ážio a 30% z každého peněžitého vkladu. Celková výše splacených vkladů musí činit alespoň polovinu minimálního základního kapitálu (100 000 Kč). Společnost s.r.o. vznikne v momentě zápisu do obchodního rejstříku. Že je založení sro složité? Ano, a vyžaduje také nemalé zkušenosti a znalosti. Pokud se však nechcete zdržovat se zbytečným papírováním, administrativou, právními úkony a dalšími nezbytnými kroky, které jsou pro založení společnosti s.r.o. nezbytné, nabízíme Vám lákavou alternativu…

Výhody založení s.r.o. na klíč

Společnost s.r.o. pro Vás založíme my! A to v krátkém časovém úseku, přesně dle Vašich požadavků, návrhů a přání. Naše společnost je tvořena těmi nejlepšími právníky a administrativními pracovníky, kteří pro Vás vytvoří společnost s.r.o. ušitou přesně na míru. Nemusíte se zdržovat zbytečným papírováním, nemusíte mít legislativu a zákony ČR v malíčku, vše pro Vás zařídíme my! Největší výhodou je však bezpochyby maximální úspora času a minimální prostředky, které je nutno pro založení společnosti s.r.o. uhradit.

Vaše nová společnost s ručením omezeným Vás vyjde na neuvěřitelných 22 400 Kč!

Společnost s ručením omezeným založení bude trvat 3 až 5 týdnů. Obvyklá lhůta zakládání společnosti s.r.o. je kolem čtyřiceti dnů a to v případě, že je Vám legislativa naprosto srozumitelná. My tuto časovou hranici překonáme a vytvoříme pro Vás společnost, která bude maximálně odpovídat Vašim představám. Vy se o nic starat nemusíte, vše pro Vás zařídíme k Vaší absolutní spokojenosti. Díky nám získáte základ - dokonalý odrazový můstek, který Vás vymrští do světa podnikání!

Proč založení s.r.o. u nás?

  • sami si určíte název společnosti
  • veškerou komunikaci s úřady zajistíme
  • jsme vždy levnější, než konkurence
  • o nic se nemusíte starat, vše za Vás vyřídíme my
  • ušetříte čas i peníze
  • stanovy společnosti vytvoříme přesně dle Vašeho přání
  • v právní oblasti se nemusíte vůbec orientovat
  • pro rozjezd firmy na klíč Vám stačí malý kapitál
  • garantujeme úplnost a soulad s právními předpisy ČR

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Co nejdříve odpovíme.

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
Email:*
Poznámka nebo dotaz:

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Easy-firma.cz 2015 | Tvorba www stránek a SEO optimalizace