Kontakty
s.r.o. za 22.400,-Kč
Sídlo 350 Kč za měsíc
Aktuality

Evropská společnost jen za 59 900,- Kč

Nejlevnější evropská společnost

Nabízíme evropskou společnost za naprosto výjimečnou cenu!

Přemýšleli jste někdy o podnikání pod záštitou evropské společnosti, ale nechtěli jste zaplatit vysokou pořizovací cenu? Je pro Vás 59 900,- Kč hodně? Běžně u nás pořídíte evropskou společnost právě za tuto cenu. Ta ale nyní neplatí! Máme zcela jedinečnou nabídku na koupi evropské společnosti za neuvěřitelných 59 900,- Kč.

Co je to evropská společnost?

Evropská společnost, známá též jako Societas Europaea (odtud zkratka SE), je nadnárodní formou obchodní společnosti, jejíž rámcové otázky jsou upraveny evropskou legislativou, specifika se pak řídí národní úpravou. V českém prostředí je tímto speciálním zákonem zákon č. 627/2004 Sb., o evropské společnosti, ve znění pozdějších předpisů, přičemž podpůrně se úprava evropské společnosti řídí národní úpravou akciové společnosti (Obchodním zákoníkem v pasáži o akciové společnosti).

Jak založit evropskou společnost?

Proces založení evropské společnosti je mnohem komplikovanější oproti založení národních forem obchodních společností nejen proto, že sám zakladatel musí splňovat jisté předpoklady, ale i z toho důvodu, že evropskou společnost lze založit pouze jedním z níže uvedených způsobů:

  • Založení nadnárodní fúzí společností
  • Založení holdingové evropské společnosti
  • Založení dceřiné evropské společnosti
  • Transformace národní akciové společnosti na evropskou společnost
  • Založení evropské společnosti jinou evropskou společností

Pro běžného podnikatele jsou výše zmíněné možnosti pouze nicneříkající fráze. Ono se není čemu divit, jelikož založení evropské společnosti může činit problémy i člověku, který se zakládáním českých akciových společností nemá nejmenší problém. Právě proto lze jen doporučit, abyste využili našich služeb a pořídili si našimi odborníky založenou evropskou společnost, se kterou máte jistotu, že byla založena řádně a plně v souladu se současnou legislativou.

Proč si pořídit evropskou společnost?

Existuje řada důvodů, proč začít podnikat jako evropská společnost již dnes!

Nebaví Vás již tradiční správa akciové společnosti a nechcete čekat na nabytí účinnosti nového zákona o obchodních korporacích? S evropskou společností máte možnost volby, jak budete svou evropskou společnost řídit - zdali jako národní akciovou společnost (prostřednictvím valné hromady, představenstva a dozorčí rady) nebo jestli zvolíte tzv. monistický model řízení společnosti, kde funkci představenstva a dozorčí rady zastává správní rada.

Ohromnou výhodou zvláště pak pro členy orgánů evropské společnosti je skutečnost, že se mohou na jednání daného orgánu nechat zastoupit (to český obchodní zákoník u národních forem obchodních společností nepřipouští).

Další nespornou výhodou evropské společnosti je její schopnost přemisťovat své sídlo, resp. expandovat do jiných členských států Evropské unie. Důvod je jednoduchý – evropská společnost je díky firmě obsahující označení „SE“ známá ve všech členských státech, k tomu dále přistupuje jednotná rámcová úprava EU – existuje tedy snadná rozpoznatelnost evropských společností.

Poměrně vysoký počáteční kapitál evropské společnosti (120 000 EUR) znamená pro věřitele značnou jistotu v případě, že se podnikatel dostane do finanční tísně a nebude schopen dostát svým závazků. Proto se obchodní partneři zpravidla nemusí obávat s Vámi jako evropskou společností spolupracovat a Vaše podnikání se může směle rozvíjet.

Dodatek „SE“ vzbuzuje rovněž dojem honosnosti. Evropská společnost není stále ještě až tak běžnou formou podnikání, proto tato skutečnost může na Vaše klienty působit, že jste výjimeční, důvěryhodní, zkrátka na Vás budou nahlížet jako na úspěšný podnikatelský subjekt, se kterým nemusí mít obavy obchodovat.

V případě, že si pořídíte evropskou společnost od naší společnosti nyní, plyne z toho pro Vás další výhoda, máte totiž jistotu, že se jedná o nejvýhodnější nabídku na trhu!

Využijte naší bezkonkurenční nabídky!

Získejte ihned svou evropskou společnost za 59 900,- Kč (původní cena 98 000,- Kč) a ušetřené peníze použijte k jiným účelům!

Máte-li specifické požadavky na založení evropské společnosti, máme řešení i pro Vás! Využijte varianty evropské společnosti na míru s naším kapitálem a Vaše evropská společnost bude připravena za 10 – 15 pracovních dnů za stejnou cenu – 59 900,- Kč!

Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty, kteří Vám budou rádi nápomocni.

Nebojte se podnikání pod evropskou společností. Toto podnikání Vám přináší výhody, které národní formy obchodních společností nikoli, podnikejte tedy evropsky!

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Co nejdříve odpovíme.

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
Email:*
Poznámka nebo dotaz:

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Easy-firma.cz 2015 | Tvorba www stránek a SEO optimalizace